ההדרכה המלאה!

איך משקיעים בנדל"ן בארה"ב ויוצרים הכנסה פסיבית אמיתית!

וכל זאת בלי בירוקרטיה, בלי כאבי ראש, בלי להתנהל מול שוכרים ובלי להתעסק בגבייה ופיננסים.

ממליץ לך להקשיב להדרכה בזמן פנוי ושקט כדי לא לפספס את הפוטנציאל.

מתחת לסרטון יש טופס יצירת קשר- במידה ויש לכם שאלות או התלבטויות- נשתדל לחזור אליך בהקדם

מעוניינים שנחזור אליכם?
השאירו פרטים

ניתן גם לקבוע שיחת ייעוץ ביומן

לקוחות מספרים

אבי ממודיעין – השקיע במולטי פמילי ובמרכז מסחרי

"תמיד ידעתי שאני רוצה לעשות את זה, בארץ התמורה על הכסף שלך היא בערך שליש ממה שאפשר לעשות בארה”ב. כשנפגשתי עם יריב קיבלתי תחושה שמדובר באדם מקצועי. יש לי משפט שאני תמיד אומר והוא שאנשים לא קונים עסקים או מוצרים הם קונים אנשים.

הסיבה שפניתי דווקא ליריב היא, שחשוב לעשות עסקים עם בן אדם שהאמינות שלו גבוהה. גולן קפיטל לא זורקת את המשקיע, מגיעים לעסקאות הטובות ביותר ובודקים את כל חברות הניהול שעובדים איתם. אמינות העסקה היא ברמה מאוד מאוד גבוהה, ואם לעשות השקעות נדל"ן, זה רק בגולן קפיטל".

שלומי אייגר - השקיע במרכז מסחרי בפלורידה

"חיפשתי מקום שהכסף יעבוד בשבילי, חיפשתי מקום שיתן לי הכנסה פאסיבית, יתן לי ראש שקט, יתן לי ביטחון. קיבלתי את כל מה שהובטח לי ואפילו יותר.

יש אנשים שנגישים, שאפשר לדבר איתם ומתייחסים באופן אישי. יש בנק שמאשר את העסקה, יש חשבון נאמנות, אני רואה את הדו"חות החודשיים, את ההוצאות והרווחים ויכול להשוות  לתוכנית העסקית. קיבלתי כל מה שהובטח לי, אפילו יותר טוב, ואם ככה כל העסקאות שלהם, כל מי שישקיע אצלם יהיה מרוצה.

אני שמח שהצטרפתי לקהילת המשקיעים של יריב גולן".

רוני – איש הייטק ופנסיונר מצה"ל

"כשנפגשתי עם יריב ראיתי מולי אדם, מבין עניין, מחפש ומוצא עסקאות טובות, אמין, וכזה שכל המערכת שלו מצטיירת בעיניי כאמינה מאוד.

הדברים עובדים. אני תמיד יכול לדבר איתו ולקבל תשובות שמשביעות את רצוני. התוכנית העסקית הייתה שמרנית מאוד והתשואה הייתה טובה מאוד, הרווח היה גדול ממה שהובטח לי.

אני חש ביטחון מוחלט, אני מרגיש שמכבדים את ההשקעה שלי, יש עו"ד והסכמים שמגנים עלי, ואני לא שם את הכסף על קרן הצבי"

גבי שליב - פנסיונר

"אני עם קהילת המשקיעים כבר שנתיים, זה שיריב אישית הוא אחד מהמשקיעים, מאוד מוסיף לביטחון שלי. אני יודע שאם משהו לא מצליח, אז גם הוא לא מצליח, כך שהוא עושה את זה בניקיון כפיים.

לפני כל השקעה מוצגת תוכנית עסקית שמרנית למדי ומקובלת ביחס למה שקורה בשוק, הדברים שקופים, ניתן לעקוב ולבדוק ולקבל החלטה. השקעתי במולטי פמילי ואחר כך במתחם מסחרי, היתה עסקה שנכנסנו אליה ויצאנו בתוך שנה כי הוא מצא קונים ברווח יפה. התשלומים מגיעים מידי רבעון, ואני מרוצה "

דודו מהרצליה – מנהל רכש

חיפשתי הכנסה פסיבית וביטחון להמשך. יריב שידר לי צניעות, אמינות, שקיפות לאורך כל הדרך. זריזות – כל דבר היה מאוד מהר. למישהו שבא מישראל ורואה שדברים קורים מהר – זה מרשים.
אני מאוד מרוצה מהתוצאות – הכסף מגיע כל חודש כמו שעון. אחרי שתצאו מפגישה עם יריב תרגישו הרבה יותר בטוח ונוח לעשות את ההשקעה. יריב היה מאוד שקוף ואמין, הוא הסביר לי איך נראה הבית, איפה הבעיות, מה צריך לטפל, כמה זמן זה יקח וכמה זה יעלה. וכל זה היה בדיוק כמו שהוא אמר.

גיא מרעננה – יזם נדל”ן

חיפשתי מקום אחר עם תשואות גבוהות יותר וארצות הברית עלתה עם הפרק.

הייתי בכמה חברות שמשווקות השקעה בארה”ב וכשהגעתי ליריב וישבתי איתו הוא השרה עלי אווירה של אמינות.

הוא מדבר בגובה העיניים. יריב היה האדם הנכון במקום הנכון ובזמן הנכון.
אם הייתי יכול לחזור אחורה הייתי משקיע יותר כסף וקונה עוד נכסים שם. אני מאוד מרוצה מהתוצאות – ללא ספק.

הפרויקטים שלנו בארה"ב

בניין מדיקל – The Space Center

בניין משרדים – פעיל ויציב רווחים גבוהים למצטרפים הכנסה גבוהה משכירות השקעה החל מ- 100,000$ סקירה ופרטים כלליים 24 שוכרים מרפאות פרטיות, עורכי דין, ורואי

מתחם מסחרי – Vidalia Bridge Center

מתחם מסחרי – פעיל ויציב רווחים גבוהים למצטרפים הכנסות גבוהות משכירות השקעה החל מ- 100,000$ סקירה ופרטים כלליים מתחם קניות ענק מושכר לשוכרים חזקים לטווח

בניין משרדים – Maitland Orlando

בניין משרדים – פעיל ויציב רווחים גבוהים למצטרפים הכנסה גבוהה משכירות השקעה החל מ- 100,000$ סקירה ופרטים כלליים 24 שוכרים מרפאות פרטיות, עורכי דין, ורואי

מתחם הקניות המבוקש – Clarksville Commons

מתחם מסחרי – פעיל ויציב רווחים גבוהים למצטרפים הכנסה גבוהה משכירות השקעה החל מ- 120,000$ סקירה ופרטים כלליים מתחם קניות ענק בלואיסוויל קנטקי. מושכר לשוכרים

מתחם העסקים המבוקש – Powers Plaza

מתחם עסקים פעיל באורלנדו פריים לוקיישן תזרים רבעוני ואקזיט השקעה החל מ-100,000$ סקירה ופרטים כלליים   מתחם עסקים 29,586 Sqft אורלנדו פלורידה, פריים לוקיישן מתחם

מתחם מסחרי – Highland View

מתחם מסחרי – פעיל ויציב רווחים גבוהים למצטרפים הכנסות גבוהות משכירות השקעה החל מ- 150,000$ סקירה ופרטים כלליים מתחם קניות ענק בג'קסון טנסי. מושכר לשוכרים