הזדמנויות נדל”ן בארה”ב

הזדמנויות נדל”ן בארה”ב

תוכן עניינים

מחפשים הזדמנויות נדל”ן בארה”ב? הגעתם למקום הנכון

שוק הנדל"ן תוסס ורוחש עם אינספור הזדמנויות נדל"ן בארה"ב. איך מוצאים את ההשקעות הנכונות, וכיצד גם אתם יכולים להצטרף להצלחה? יש לכם את האומץ להשקיע בארצות הברית? הגעתם למקום הנכון. אצלנו באתר 'גולן גרופ' תוכלו למצוא עשרות הזדמנויות נדל"ן בארה"ב שרק מחכות לאנשים שיבואו לקטוף אותן. תוכלו לבחור בין הזדמנויות השקעה שונות עפ"י פרופיל הסיכון וההון העצמי שלכם ולהנות מהכנסה יציבה ורווח גבוה בזמן קצר (כמובן שבכל השקעה יש סיכון, אנו לא מבטיחים שום דבר…).  משקיעי נדל”ן בארה”ב מוצאים מגון דרכים להפוך את הכסף שלהם לנכס מניב עם רווח גבוה. בין אם הם בוחרים נכסי מולטי פמילי, פיקס אנד פליפ או השקעות סולידיות לטווח ארוך – אמריקה היא ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות.

איך בוחרים מבין כל הזדמנויות הנדל"ן בארה"ב?

כאשר משקיעים נבונים מנסים למצוא את ההשקעה הטובה ביותר, עליהם לקחת בחשבון שלושה פרמטרים עיקריים: סיכון – כמה הם יפסידו אם ההשקעה לא תצליח – ומה הסיכוי שזה יקרה? רווח – כמה הם ירוויחו אם ההשקעה תצליח – ומה הסיכוי שזה יקרה? יחס סיכון/ רווח – האם הסיכון שווה את פוטנציאל התשואה? השקעה טובה היא השקעה שבה הסיכון מינימלי ופוטנציאל הרווח הינו גבוה וסביר.

דוגמא:

ישראל הוא ישראלי ממוצע עם חיסכון של 300,000 ש"ח המחפש הזדמנויות נדל"ן בארה"ב. לישראל יש שתי אפשרויות השקעה: 
  1. קניית בית פרטי – ישראל יכול לקחת משכנתא ולהשקיע את כל הכסף שלו בקניית דירה יחידה בעלות 1.2 מיליון שקל.
  2. קניית נתח מנכס מולטי פמילי – ישראל יכול להשקיע סכום הנע בין 300,000 ש"ח ל-1.2 מיליון ש"ח בקניית נתח מתוך נכס מולטי פמילי הנמצא ב-80% תפוסה ומיועד לשיפוץ.
בואו ננתח את ההבדל בין ההשקעות מבחינת יחס סיכון/רווח: השקעה מס' 1 סיכון – כמה הוא יפסיד אם ההשקעה לא תצליח? 1.2 מיליון ש"ח + דמי ניהול + ריבית לבנק. מה הסיכוי שזה יקרה? ייתכן והוא לא יצליח למצוא שוכרים או ששוכר יפסיק לשלם שכ"ד לכמה חודשים אולם לא סביר שהנכס יעמוד ריק במשך 20 שנים. כל חודש שבו הנכס לא מאוכלס, תשלומי המשכנתא ודמי הניהול ייצאו ישירות מהכיס שלו. אם הוא לאל יצליח לעמוד בתשלומי המשכנתא יהיה עליו למכור את הנכס כדי להחזיר את חובו לבנק. רווח – כמה הוא ירוויח אם ההשקעה תצליח? בית בשווי שגדל בין 2%-4% בשנה + שכ"ד חודשי.   מה הסיכוי שזה יקרה? בינוני. לא נדיר להתקשות באכלוס מלא של הדירה או להיתקל בדייר שאינו מסכים לשלם את שכר הדירה. יחס סיכון/רווח – יש סיכוי מסוים שהוא לא יצליח להשכיר את הדירה או ששוכר יפסיק לשלם שכ"ד. בנוסף, ייתכן וערך הדירה לא יעלה באופן משמעותי בתקופה זו. כמו כן, משברים כלכליים עלולים להכניס אותו למצוקת מזומנים קשה ולחייב אותו למכור את הדירה כדי להימנע מפשיטת רגל. אם ההשקעה לא תיכשל, התשואה תהיה תלויה באחוזי תפוסה ובעליית ערך. השקעה מס' 2 סיכון – כמה הוא יפסיד אם ההשקעה לא תצליח? את סכום ההשקעה בלבד. מה הסיכוי שזה יקרה? נמוך מאוד מכיוון שהנכס נמצא ב-80% תפוסה כבר בעת הקנייה.  רווח – כמה הוא ירוויח אם ההשקעה תצליח? הכנסה פסיבית קבועה או "אקזיט" מהיר לאחר שיפוץ ומכירת הנכס.  מה הסיכוי שזה יקרה? השיפוץ עתיד להעלות את ערך הדירות ואת האטרקטיביות שלהן הן לשוכרים והן למשקיעים ולגרום לעליית ערך/ שכ"ד בסבירות גבוהה. יחס סיכון/ רווח – הסיכון לחודשים ללא תזרים מזומנים הוא נמוך עד בלתי אפשרי (80% תפוסה לפחות). הסיכוי להצלחה גבוה מאוד מכיוון שקיים תזרים מזומנים חודשי קבוע שאינו תלוי בדייר בודד אלא בעשרות ואף מאות דיירים.

השקעה במולטי פמילי – משתלמת, קלה, בטוחה

אחרי שנתקלנו באינספור הזדמנויות השקעה, אנו מאמינים שהשקעה בנכסי מולטי פמילי מספקת את יחס הסיכון/רווח הטוב ביותר מבין הזדמנויות הנדל"ן בארה"ב. מאז שהתחלנו להשקיע בנכסי מולטי פמילי גילינו שבחודשים בהם איבדנו דייר ונותרנו עם דירה לא מאוכלסת במשך תקופת זמן קצרה – ההכנסה המשיכה לזרום בלי הפרעה ורק הצטמקה מעט. בנוסף, גילינו שהשקעה בשיפוץ הנכס גורמת לתגובת שרשרת בה אנו מצליחים למשוך דיירים איכותיים, הם בתורם גורמים למתחם לספק חווית מגורים נעימה לדיירי המתחם – וכך נהנה הנכס מעליית ערך משמעותית בזמן קצר. 

למה להשקיע בנדל"ן דווקא עכשיו?

הממשלה הפדרלית בארה"ב מדפיסה טריליונים של דולרים ומחלקת כספים כאילו אין מחר, שוק התעסוקה נמצא בשפל ומחירי הדיור בשיא של כל הזמנים. אם כן, מדוע אנו מאמינים שהזמן הנכון ביותר להיכנס לשוק הנדל"ן בארה"ב – הוא דווקא עכשיו? בתקופה של אי-וודאות בשווקים, חשוב להבין את המשמעות הכלכלית של השקעה בנכס כזה או אחר.  נדל"ן, מחד, הוא נכס ממשי שניתן לגעת בו, למשש אותו, לגור בו, להשכיר אותו ולמכור אותו. אנשים זקוקים לקורת גג גם בתקופה של שפל כלכלי, ומחירי בתים נוטים להתאושש מהר מאוד לאחר משברים כלכליים. כסף, לעומת זאת, הוא פיקסלים במחשב שהבנק הפדרלי מוסיף בהתאם לבקשת הקונגרס. בשנה האחרונה ביקשה הממשלה מהבנק הפדרלי להדפיס טריליונים של דולרים, והיא כנראה עתידה להמשיך לעשות זאת גם בעתיד הקרוב. הזרמה של כמויות כסף גבוהות כל כך לכלכלה האמריקאית מסכנת את ערך הדולר ועלולה להביא לאינפלציה קשה.  מה קורה בתקופות של אינפלציה? נכסים הוניים, הלוואות ומזומנים מאבדים מערכם, בעוד ערכם של נכסי נדל"ן דווקא עולה אם כן עכשיו, כאשר הממשלה מדפיסה כסף רב, הוא הזמן הנכון ביותר להעביר את הנכסים ההוניים או המזומנים להשקעה בנכסי נדל"ן.

בואו לבדוק מגוון של הזדמנויות נדל”ן בארה”ב!

אנו מזמינים אתכם להיכנס להשקעות הפתוחות באתר שלנו ולבדוק מגוון של הזדמנויות נדל”ן בארה”ב. אנו מספקים ליווי צמוד למשקיעים שלנו מתחילת תהליך הרכישה ועד רגע האקזיט המיוחל. חברת גולן גרופ היא חברה בעלת ניסיון רב בהשקעות נדל"ן בכל רחבי ארה"ב. אנו מציעים ללקוחותינו מגוון הזדמנויות נדל"ן בארה"ב בליווי צמוד.  כל פרויקט השקעה נבחן לעומק ע"י מומחה השקעות במטרה לבדוק שיחס הסיכון/ רווח בפרויקט עומד בסטנדרטים הנוקשים שלנו. אנו מקפידים לבדוק את הרקע של היזם, את סיכויי ההיתכנות של התוכניות שלו וכן את הביטחונות שהוא מציג בפנינו. מתוך אמונה בהשקעות, אנו מצטרפים אל לקוחותינו ומשקיעים בכל פרויקט המוצע באתר שלנו. הפרויקטים נבחרו בקפידה מבין מאות בקשות מימון שהוגשו לנו וכאשר אתם משקיעים בהם, אתם יכולים להיות בטוחים שזו ההשקעה הטובה ביותר עבורכם. יריב גולן מתמחה בהשקעות נדל"ן בארה"ב. מוזמנים לקרוא גם על בתים להשקעה בארה"ב ונכסים להשקעה בארה"ב
בתים למכירה בפלורידה
עוד בנושא
בניין מדיקל – The Space Center

בניין משרדים – פעיל ויציב רווחים גבוהים למצטרפים הכנסה גבוהה משכירות השקעה החל מ- 100,000$ סקירה ופרטים כלליים 24 שוכרים מרפאות פרטיות, עורכי דין, ורואי

קרא עוד »
מתחם מסחרי – Vidalia Bridge Center

מתחם מסחרי – פעיל ויציב רווחים גבוהים למצטרפים הכנסות גבוהות משכירות השקעה החל מ- 100,000$ סקירה ופרטים כלליים מתחם קניות ענק מושכר לשוכרים חזקים לטווח

קרא עוד »
בניין משרדים – Maitland Orlando

בניין משרדים – פעיל ויציב רווחים גבוהים למצטרפים הכנסה גבוהה משכירות השקעה החל מ- 100,000$ סקירה ופרטים כלליים 24 שוכרים מרפאות פרטיות, עורכי דין, ורואי

קרא עוד »
לתיאום פגישה עם יועץ השקעות מהצוות שלנו, השאר פרטים:
הצטרף אלינו להשקעות

משרדנו ממוקם במגדל אלון 2, רח' יגאל אלון 94, תל אביב.
לתיאום פגישה השאירו פרטים או חייגו: 073-3744707​

דילוג לתוכן