דירות בארה”ב

דירות בארה”ב

רכישת דירות בארהב היא השקעה שיכולה להניב כספים רבים אך גם השקעה עם סיכון רב שיכולה להוביל להפסדים כלכליים. אז איך נכון לעשות זאת? היי, שמי יריב גולן כבר 13 שנה אני עוסק בהשקעות נדל”ן ומומחה לשוק הנדל”ן האמריקאי. כבר יותר משמונה שנים שאני עומד בראש גולן גרופ אשר מלווה ישראלים רבים להשקעות נדלן מוצלחות ברחבי ארהב. בגולן גרופ אנו מתמחים באיתור, רכישה וביטוח הנכס עד השכרת הנכס וקבלת הכנסה משכירות. יש לנו ניסיון ברכישת נכסים מסוגים שונים בכל רחבי ארהב כמו דירות, בתים, משרדים ונכסי מולטי פמילי.

נכסי מולטי – הדרך הבטוחה לרכישת דירות בארהב

השקעות נדלן בארה“ב הן להיט בקרב הישראלים. ישראלים רבים רכשו דירה או דירות בארהב חלקם הצליחו יותר וחלקם הצליחו פחות. אנחנו בגולן גרופ מבינים את גודל הסיכון הכלכלי ברכישת נכס בודד במדינה זרה וכמה מורכב תהליך השכרה, תחזוק הנכס והתנהלות מול חברת הניהול. בדיוק בעבור אנשים כמוכן אנו מציעים את מסלול ההשקעות מולטי. המולטי שלנו הם בעצם נכסי נדלן המכילים מעל 5 יחידות דיור במתחם אחד כמו בניין מגורים של 20 דירות, מקבץ בתים או מתחם של מאות יחידות דיור להשכרה. השקעה הכלכלית של המשקיעים האומנם גדולה יותר אך הסיכון הכלכלי קטן יותר. היתרון המשמעותי הוא בפמילי הוא שגם אם חלק מהדירות לא מושכר הרווחים מהשכירות של שאר הדירות מתחלקים בין כל בעלי הנכס. מה הכוונה? במידה והבית או הדירה שרכשתם איננה מושכרת בתקופה מסויימת על בעליו לשלם את ההוצאות השוטפות עבורו. במסלול הפמילי שלנו, קבוצה של משקיעים מתאגדים לרכישת נכס נדלני גדול. כל אחד מהמשקיעים יוכל להשקיע סכום קטן יותר וביחד יוכלו לרכוש את הנכס הגדול. הרווחים מתחלקים בהתאם להשקעה כלומר אם אחת הדירות נותרת ריקה הרווחים עדיין התחלקו בין כל הרוכשים.

קצת על העבודה שלנו  – גולן גרופ

בגולן גרופ צברנו מוניטין רב באיתור וברכישת הזדמנויות נדל”ן בארה”ב  למעלה מ 200 משקיעים שהצטרפו אלינו במהלך השנים. יש לנו פרויקטים מובילים החל מרכישת דירה או דירות בארהב, בתים למכירה ומתחמי מולטי ברחבי פלורידה. אנו מתמחים בייצור הכנסה פאסיבית גבוהה בעבור לקוחותינו. חברתינו מונה צוות עובדים מקצועי ומיומן בענף ההשקעות ובעלי ניסיון רב בתחום הנדל”ן. בגולן גרופ דוגלים בליווי אישי וצמוד לכלל לקוחותינו ומאמינים כי ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו, בואו נכבוש את אמריקה יחדיו.

השקעות נדל''ן בארה''ב
עוד בנושא
מולטי פמילי – Villager Apartments

קומפלקס מגורים מולטי פמילי תזרים רבעוני ואקזיט סקירה ופרטים כלליים מולטי פמילי. ג’קסונוויל פלורידה 10 דקות נסיעה ממרכז העיר. המתחם יעבור שיפוץ והשבחה. השבחה ויצירת

קרא עוד »
לתיאום פגישה עם יועץ השקעות מהצוות שלנו, השאר פרטים:
הצטרף אלינו להשקעות

משרדנו ממוקם במגדל רסיטל, רח’ מנחם בגין 156, תל אביב.
לתיאום פגישה השאירו פרטים או חייגו: 073-3744707​

Call Now Button
למידע נוסף, השאר פרטים:
דילוג לתוכן