השקעת נדל"ן בקליבלנד, אוהיו

השקעת נדל"ן בקליבלנד, אוהיו

העיר קליבלנד שבמדינת אוהיו היא אחת הערים הגדולות והמרכזיות בארה”ב. בעיר מתגוררים כ-480,000 תושבים.

העיר שהייתה אחת הערים הכושלות בארה”ב בשנות השבעים והשמונים של המאה ה-20, עברה מהפכה בשנות התשעים ותנופת בנייה שכללה את היכל התהילה של הרוק אנד רול. איצטדיונים חדשים ומפוארים לקבוצות הכדורסל והפוטבול של העיר הפכו את העיר לאתר תיירותי ממדרגה ראשונה. השיקום שהחל בשנות ה-80 בו ניקתה העיר את אזור המרכז המסחרי ושיפצה את גנים הציבוריים ונתיבי המים שלה, הפכו אותה לאחת הערים הראויות ביותר למגורים בארצות הברית. כמו כן, בקליבלנד קהילה יהודית גדולה ומושרשת ובתי ספר מהטובים בעולם.

העיר קליבלנד מציעה למשקיע שוק סולידי ויציב שמתאפיין בעלייה מתונה החל משנת 2013. השוק סבל קשות מאז המשבר הכלכלי של 2008.

לאחר המשבר הכלכלי פעלה אוהיו ליצירת שגשוג כלכלי ולשיקום השכונות והאזורים שנפגעו. התמיכה הממשלתית תרמה רבות להתייצבות השוק ועובדים חדשים הוכנסו למעגל העבודה.

מגמתה של אוהיו היא ליצור שגשוג באיכות החיים על ידי יצירת סביבה אטרקטיבית לפעילות עסקית. חבילות סיוע נרחבות בתחום הפיננסי יצרו צמיחה של עסקים חדשים, תרמו לפיתוח התשתיות והניעו את הכלכלה של המדינה.

המחירים בקליבלנד בעשר השנים האחרונות היו נוחים מאוד, אבל לא היה נראה באופק שמשהו הולך להשתנות. מאז המשבר הושקעו כמעט 20 מיליארד דולר לשיפוץ פני מרכז קליבלנד.

השנה האחרונה הייתה שנת המפנה – עליות של מעל 12% באזורים שונים וגם מחירי השכירות באזור עלו בכ-30%, דבר שמושך משקיעים מכל העולם – ובצדק.

קליבלנד הינה עיר מרכזית בכל מה שנוגע לרפואה ומחקר ומהמתקדמות והמפורסמות בעולם. קליבלנד קליניק הוא אחד מ – 4 המרכזים המובילים בארה”ב ואחד מהמרכזים הרפואיים הגדולים בעולם.

רכישת נדל”ן להשקעה באוהיו, וספציפית נכס בקליבלנד במצב העכשווי, הינו דבר חכם מאוד למשקיע המבין את מצב השוק. מחירי הבתים בקליבלנד הגיעו לתחתית במהלך הרבעון הראשון של שנת 2012 ונשארו כך עד לרבעון השני. מאז ועד היום ניתן לראות מגמת עלייה. המחירים עדיין נוחים מאוד למשקיעים המחפשים שוק יציב ובטוח עבור ההשקעה שלהם.

נקודות נוספות – קליבלנד אוהיו:

  • אחוז אבטלה נמוך משמעותית מהממוצע הלאומי.
  • מערכת תחבורה הכוללת רכבות ושדות תעופה הרביעים בגודלם ובחשיבותם בארה”ב.
  • קליבלנד אוהיו היא אחת מ-10 הערים המובילות בארה”ב מבחינת הצעות עבודה לבעלי תארים אקדמאיים.
  • בעיר 27 אוניברסיטאות ומכללות, חלקן מהטובות בארה”ב.
  • קליבלנד קליניק – אחד מהמרכזים הרפואיים הגדולים בעולם.
  • אחוז הדירות הפנוי Vacancy – עומד על 10%.
  • 30% מתושבי העיר שוכרים דירות.
  • חוקי השכירות לטובת בעל הנכס ולא הדייר, ומאפשרים פינוי מהיר של דייר שלא עומד בהתחייבויות שלו.

 

גולן גרופ מתמחה בהשקעות נדל"ן בארה"ב ובתחום רכישת מולטי פמילי ותשמח לייעץ לכם: 073-3744707

השקעות נדל''ן בארה''ב
עוד בנושא
בניין מדיקל – The Space Center

בניין משרדים – פעיל ויציב רווחים גבוהים למצטרפים הכנסה גבוהה משכירות השקעה החל מ- 100,000$ סקירה ופרטים כלליים 24 שוכרים מרפאות פרטיות, עורכי דין, ורואי

קרא עוד »
מתחם מסחרי – Vidalia Bridge Center

מתחם מסחרי – פעיל ויציב רווחים גבוהים למצטרפים הכנסות גבוהות משכירות השקעה החל מ- 100,000$ סקירה ופרטים כלליים מתחם קניות ענק מושכר לשוכרים חזקים לטווח

קרא עוד »
בניין משרדים – Maitland Orlando

בניין משרדים – פעיל ויציב רווחים גבוהים למצטרפים הכנסה גבוהה משכירות השקעה החל מ- 100,000$ סקירה ופרטים כלליים 24 שוכרים מרפאות פרטיות, עורכי דין, ורואי

קרא עוד »
לתיאום פגישה עם יועץ השקעות מהצוות שלנו, השאר פרטים:
הצטרף אלינו להשקעות

משרדנו ממוקם במגדל אלון 2, רח' יגאל אלון 94, תל אביב.
לתיאום פגישה השאירו פרטים או חייגו: 073-3744707​

דילוג לתוכן