נדל"ן מניב בארה"ב – תהליך השקעה

נדלן מניב בארצות הברית - תהליך השקעה בפרויקט

קבוצת גולן קפיטל השקעות נדל"ן בארה"ב עוסקת מזה כ-16 שנים בהשקעות יזמות נדל"ן ומתוכן 10 שנים בארה"ב. אנו אנשי השטח שמאתרים את העסקאות ואנו היזמים שמבצעים את העסקאות יחד איתכם. בשילוב עם בנקים אמריקאים ועבודת שטח רבה, צברנו מוניטין רב בביצוע השקעות נדל”ן בארה”ב והצלחנו לייצר אלטרנטיבת השקעה ייחודית למעל 450 משקיעים שהצטרפו אלינו במהלך השנים .

כל עסקה שנרכשת עוברת בדיקות מקיפות על ידי צוות מקומי אמריקאי ששותף איתנו בכל השקעה. כל עסקה נבחנת מכף רגל ועד ראש על ידי מהנדסים ואנשי נדל"ן מקצועיים אשר בעזרתם אנחנו יכולים להבטיח עסקה איכותית עם הכנסה גבוהה לשותפים שלנו.

בכל עסקה אנו משקיעים בעצמנו יחד עם המשקיעים ומלווים את ההשקעה לאורך כל הדרך.

בחינת עסקה

תהליך השקעה נכון בהשקעות בפרויקטים בארה"ב מתחיל בבדיקת נאותות מקיפה של העסקה. הצוות המקומי שלנו יבדוק את איזור ההשקעה, הכלכלה המקומית בסביבת הנכס, יבקר פיזית בנכס, יבדוק את המערכות השונות, יבצע ראיונות לדיירים וינתח את כדאיות העסקה. 

שלב ראשון
שלב שני

הצטרפות משקיעים

בפגישה עם יועץ נדל"ן של "גולן קפיטל" תוכלו לשמוע פרטים נוספים על הפרויקט ולעבור יחד על התוכנית העסקית ונחתום על מסמכי ההצטרפות.

חתימה על חוזה והעברת כספים

בשלב זה נחתום על חוזה ההשקעה מול העורך הדין המלווה את המשקיעים ונטפל בהעברת הכספים לחשבון נאמנות מפוקח. העברת הכספים לחברת הטייטל בארה"ב מבוצעת בצורה מבוקרת על ידי חברת קוברסי, איתם אנחנו עובדים בשיתוף פעולה.

שלב שלישי
שלב רביעי

רכישת הנכס

רכישת הנכס זהו תהליך המבוצע בפיקוח של חברת נאמנות “TITLE COMPANY“.

חברת טייטל הינה גוף משפטי ניטרלי שמבצע את תהליך העברת הבעלות על נכסים בארה”ב.

החברה בודקת את מצבו המשפטי של הנכס ומוודאת שאין חובות, שעבודים ועיקולים על הנכס.

החברה אחראית גם על רישום הנכס ע”ש הרוכש בטאבו האמריקאי.

לבסוף חברת הטייטל מנפיקה "Title Insurance" פוליסת ביטוח לרוכש כהגנה למקרה שישנם חובות או עיקולים היסטוריים שלא נתגלו.

אתה שותף לפרויקט נדל"ן בארה"ב

בשלב הזה תוכל להרים כוסית לחיים ! ולהמתין לצ'ק הראשון שכבר בדרך אליך!

עשית את הצעד הראשון שלך לקראת הכנסה פאסיבית ועצמאות כלכלית.

מזל טוב !
שלב חמישי ואחרון

השבחת הנכס ומכירתו

חלק מאסטרטגיית ההשקעה של חברת "גולן גרופ" כוללת שידרוג והשבחה של הנכס. אסטרטגיה זו תאפשר לנו להעלות את דמי השכירות בנכס, בכך להעלות את שווי הנכס ואת רווחי המשקיעים.

ההשבחה תעלה גם את ערך הנכס ותאפשר לנו בתום תקופת המיזם למכור אותו ברווח.

הרווח מהמכירה יחולק למשקיעים לפי חלקם היחסי בהשקעה.

לתיאום פגישה עם יועץ השקעות מהצוות שלנו, השאר פרטים:
הצטרף אלינו להשקעות

משרדנו ממוקם במגדל אלון 2, רח' יגאל אלון 94, תל אביב.
לתיאום פגישה השאירו פרטים או חייגו: 073-3744707​

נדל"ן מניב – ללא מאמץ

הצטרפו אלינו להשקעה בנדל"ן מניב באיכות גבוהה!

שיטת ההשקעה ב'גולן גרופ' מציעה יחס סיכון-תשואה אופטימלי: מחד, הסיכון מתחלק בין מספר רב של משקיעים במטרה לצמצם את הסיכון לכל משקיע אינדיבידואלי ומנגד, אנו עובדים קשה מאוד כדי להבטיח שיפוץ מהיר ככל האפשר, העלאת ערך הנכס, הגדלת הכנסות משכירות ומכירה ברווח לאחר שנים מעטות.

כאשר אנו מוצאים עבורכם נכסים להשקעה בארה"ב, או דירות להשקעה בארה"ב אתם יכולים להיות בטוחים לחלוטין שההשקעה נבחנה מכל כיוון, עברה ועדת משקיעים קפדנית שבדקה את היתכנות ההשקעה ואת אפשרויות הצמיחה ומצאה את ההשקעה הטובה ביותר מבין מאות השקעות שונות. אנו מלווים כל יזם לאורך כל תהליך השיפוץ במטרה להבטיח עמידה ביעדים.

הצטרפו להצלחה עוד היום 

הצטרפו למאות המשקיעים של 'גולן גרופ' ותהנו מליווי מלא לכל אורך התהליך, החל משלב בחירת ההשקעה וכלה במימון ומעקב אחר סטטוס הנכס.

אצלנו ב'גולן גרופ' מאמינים בשקיפות מלאה ושיתוף המשקיעים בכל שלב בדרך להצלחה. מתוך אמונה בחשיבות השיתוף ומתוך אמונה בכל השקעה של 'גולן גרופ' אנו מתחייבים להשקיע בעצמנו בכל פרויקט המוצע להשקעה אצלנו באתר באמצעות בחירה נכונה במשרד פרסום מתאים תצליחו להגיע ליעדים שלכם יחדי איתנו .

הכנסה פסיבית בקלות ובמהירות 

אנו מציעים השקעות נדל"ן בארה"ב בטוחות יותר ורווחיות יותר שיאפשרו לכם ללכת לישון בראש שקט ולהנות מהכנסה קבועה מהשקעה בנדל"ן מניב ברמה גבוהה. השאירו פרטים לקבלת מידע נוסף ופרטים אודות מסלולי ההשקעה שלנו.