5 טיפים לקניית דירות להשקעה בארה"ב

5 טיפים לקניית דירות להשקעה בארה"ב

חושבים על השקעות נדל"ן בארצות הברית? לא משנה אם מדובר בהשקעות נדל"ן גדולות או השקעות נדל"ן קטנות. יותר יותר ישראלים מבינים כבאמריקה השמיים הם הגבול אספנו עבורכם 5 טיפים לקניית דירות להשקעה בארה"ב

5 טיפים לקניית דירות להשקעה בארה"ב

חושבים להצטרף לשוק ההשקעות נדלן בארה"ב הנה כמה 5 טיפים לקניית דירות להשקעה בארה"ב

מיסי רכישה –

אחד היתרונות המרכזיים בהשקעה בנדל"ן בארה"ב הוא שפשוט אין מיס רכישה. למרות זאת ישנם מספר פרמטרים חשובים שכדאי לתת להם משקל חשוב ולפני שאתם קופצים למים –   התעייצו עם מומחים בתחום הנדל"ן על מנת שהם יכוונו אתכם להשקעה הנכונה עבורכם.

חוקי המדינה בה רכשתם את הנכס –

ארצות הברית היא מדינה ענקית המחולקת ל 51 מדינות. בעת חיפוש אחר נכס מתאים להשקעה חשוב ללמוד על המדינה שבה תרצו לרכוש נכס. חשוב לחקור ולהעמיק על מדדים כלכליים רבים כגון מיסוי, תעשייה ומסחר ותיירות.

הגירה פנימית וביקוש –

ביקוש הוא תמיד עניין משמעותי בתחום הנדל"ן. חשוב לבדוק את עניין ההגירה הפנימית של אמריקאים. בשנה האחרונה ראינו שמגפת הקורונה גרמה לנטישה של מרכזי הערים הגדולות והגירה לפריפריות. פלורידה היא אחת המדינות שנהנתה מהגירה חיובית משמעותית במהלך השנה האחרונה.

אל תוותרו על הקשר הישראלי –

רכישת נכס נדלני בארצות הברית באמצעות חברה ישראלית מבטיחה לכם נציג כחול לבן שישמור עליכם ועל האינטרסים שלכם מול הרשויות האמריקאיות. גולן קפיטל השקעות מחזיקה במשרדים בפלורידה ובישראל ומשקיעה יחד אתכם בכל פרויקט.

הגנו על השקעה –

רכישת דירה או בית להשקעה בארצות הברית מצריכה התעסקות וניהול שוטף. במידה והבית או הדירה אינם מושכרים בתקופה מסויימת על בעליו לשלם את ההוצאות השוטפות עבורו. השקעה בנכסי נדל"ן מולטי מתבצעת כקבוצה של מספר משקיעים כל אחד מהם יוכל להשקיע סכום קטן יותר וביחד יוכלו לרכוש את הנכס הגדול. הרווחים מתחלקים בהתאם להשקעה כלומר אם אחת הדירות נותרת ריקה הרווחים עדיין התחלקו בין כל הרוכשים.

יש לנו הרבה מעבר ל 5 טיפים לקניית דירות להשקעה בארה"ב עבורכם

היי, שמי יריב גולן כבר 13 שנה אני עוסק בהשקעות נדל”ן ומומחה לשוק הנדל”ן האמריקאי. לגולן קפיטל מספר סוגי פרויקטי נדל"ן  כמו מולטי פמילי  ופרויקטי יזמות בכל רחבי ארצות הברית.  אנו דוגלים בליווי אישי וצמוד לכלל לקוחותינו ומאמינים כי ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו, בואו נצליח יחדיו.

 

 

5 טיפים לקניית דירות להשקעה בארה"ב
עוד בנושא
בניין מדיקל – The Space Center

בניין משרדים – פעיל ויציב רווחים גבוהים למצטרפים הכנסה גבוהה משכירות השקעה החל מ- 100,000$ סקירה ופרטים כלליים 24 שוכרים מרפאות פרטיות, עורכי דין, ורואי

קרא עוד »
מתחם מסחרי – Vidalia Bridge Center

מתחם מסחרי – פעיל ויציב רווחים גבוהים למצטרפים הכנסות גבוהות משכירות השקעה החל מ- 100,000$ סקירה ופרטים כלליים מתחם קניות ענק מושכר לשוכרים חזקים לטווח

קרא עוד »
בניין משרדים – Maitland Orlando

בניין משרדים – פעיל ויציב רווחים גבוהים למצטרפים הכנסה גבוהה משכירות השקעה החל מ- 100,000$ סקירה ופרטים כלליים 24 שוכרים מרפאות פרטיות, עורכי דין, ורואי

קרא עוד »
לתיאום פגישה עם יועץ השקעות מהצוות שלנו, השאר פרטים:
הצטרף אלינו להשקעות

משרדנו ממוקם במגדל אלון 2, רח' יגאל אלון 94, תל אביב.
לתיאום פגישה השאירו פרטים או חייגו: 073-3744707​

דילוג לתוכן