בתים למכירה בארה"ב – השקעה במקום הנכון

בתים למכירה בארה"ב – השקעה במקום הנכון

הצטרפו לישראלים שמשקיעים בבתים למכירה בארה"ב!

עם העלייה הגבוהה במחירי הבתים בישראל והשינוי במדיניות המס להרחקת משקיעים משוק הדיור, חזינו בעלייה מהירה בפופולריות של השקעה בבתים למכירה בארה”ב. ישראלים שהצליחו לחסוך סכום כסף משמעותי ומחפשים אפיק השקעה רווחי מסתכלים על נתוני הצמיחה המאכזבים של שוק ההון הישראלי ועל תקנות המס הישראליות המענישים השקעה בנדל"ן בישראל ויודעים בסתר ליבם שהשקעה בישראל לא תביא להם הכנסות גבוהות כמו שתביא להם השקעה במדינה ידידותית יותר למשקיע כגון ארה"ב.

ארה”ב היא יעד השקעות מבוקש מאוד: עושר ההזדמנויות הוא בלתי נלאה, הצמיחה גבוהה ויציבה, מיסוי נח וסף השקעה נמוך. משקיעים אוהבים לשים את כספם על שלל פרויקטים כולל נדל"ן, שוק ההון האמריקאי, אג"ח ממשלתי, השקעה בסטארט אפים ועוד.

שוק הנדל"ן – צמיחה גבוהה במהירות מסחררת

שוק הנדל"ן בארה"ב נחשב, ללא ספק, כאחד מיעדי ההשקעה המועדפים. מאז 2009, ראה שוק הנדל"ן האמריקאי צמיחה מהירה ומחירי שיא שלא נראו כמותם לפני כן. אי אפשר לטעות עם השקעה בנדל"ן בארה"ב: הרי אנשים תמיד יצטרכו גג מעל לראשם, נכון? ולכן השקעה בדירות שכירות היא השקעה משתלמת הנחשבת בטוחה.

אנו בגולן גרופ מציעים מגוון הזדמנויות השקעה בבתים למכירה בארה"ב, כולל השקעה במתחמים קיימים (מולטי פמילי), בניית בתים חדשים, שיפוץ נדל"ן ועוד. 

אנו מציעים בתים למכירה בארה”ב למשקיעים ישראלים במסלול מותאם. אנו מגיעים עם ותק וקבלות בתחום הנדל"ן בארה"ב, פועלים מול בנקים ויזמים אמריקאים ומחזיקים צוות השקעה אמריקאי אשר בודק כל פרויקט שלהם לעומק ומדווח להם האם כדאי להשקיע בו או לא.

כל עסקה מפוקחת ע”י רואה חשבון מוסמך, ללא פערי מחירים וללא תיווך. 

רף כניסה שגם אתם יכולים להרשות לעצמכם!

רכישה של בתים למכירה בארה”ב נעשית היום גם ע”י משקיעים שאין בידם הון עצמי גבוה. אנו מציעים מסלולי הצטרפות לקבוצת משקיעים עם תנאי כניסה שגם אתם תוכלו לעמוד בהם! במסגרת פרויקטים של "מולטי פמילי" אנו קונים מתחמי מגורים, משפצים את הבניינים והמתחם, מעלים את ערך המתחם בדרכים נוספות כגון הוספת בריכת שחייה, חנות נוחות ומרכז קהילתי ואז מוכרים את המתחם המשופץ למשקיע שיישמח ליהנות ממחירי השכירות הגבוהים ומהכנסה קבועה.

כדי לממן את ההשקעה במתחמי מולטי פמילי, אנו מאפשרים לקבוצת משקיעים להצטרף יחד ולהשקיע בפרויקט של יזם בנייה אמין ובעל ניסיון. ניתן להשקיע בסכומים נמוכים יחסית – החל מ-200,000 ש"ח בלבד(!) ולהנות מאותם אחוזי רווח כמו המשקיע הגדול.

מה עדיף? נכס מניב או "אקזיט" מהיר?

למה או או כשאפשר גם וגם? פילוסופיית ההשקעה שלנו גורסת שהשקעה טובה היא השקעה בה ניתן להרוויח בכל מצב. לכן, אנו מקפידים להיכנס להשקעות במתחמים בהם אנחנו רואים אחוזי תפוסה בינוניים במחירי שכירות נמוכים ובינוניים. המטרה שלנו היא להעלות את איכות הנכס על מנת להעלות את מחיר שכר הדירה ואחוזי התפוסה – עוד בשלב השיפוצים.

שיטת ההשקעה שלנו מאפשרת למשקיעים ליהנות מתזרים מזומנים קבוע כבר בשלבים הראשונים של ההשקעה, כך שהסיכון שלהם מינימלי. המטרה בטווח הארוך היא להביא לעלייה הדרגתית אך מהירה בתשואה החודשית ולבסוף לאקזיט מהיר.

100% שקיפות

הערכים שלנו בחברת גולן גרופ היא שקיפות לפני הכל. אנו מבינים שכאשר משקיעים שמים את כספם בפרוייקט מרוחק במסגרת קבוצתית שאינה מאפשרת להם מעקב עצמאי אחר התקדמות הפרויקט, הדבר הנכון ביותר עבורם הוא לקבל דו"חות קבועים על התקדמות הפרויקט בשיתוף עורך דין נדל”ן. 

כל עסקה נבחנת ע”י אנשי הצוות בארה”ב הכוללים מהנדסים ואנשי נדל”ן. מה שמייחד אותנו בגולן גרופ מחברות ההשקעה האחרות הוא שאנחנו משקיעים בעצמנו בכל פרויקט שאנחנו משתתפים בו. הסיבה לכך היא כפולה:

1. שיקולי רווח

כמו כל חברה, המטרה שלנו היא להרוויח מהעבודה שלנו. אנו בוחרים פרויטים שאנחנו מאמינים בהם ולכן בוחרים שוב ושוב להשקיע בעצמנו בפרויקטים שאנו משווקים. האמונה שלנו בהצלחת הפרויקט נובעת מתחזיות האנליסטים המצוינים שלנו שמצליחים שוב ושוב להעריך את אחוזי הרווח הצפויים מכל פרויקט.

2. אמון משקיעים

באמריקה יש ביטוי מצוין: "put your money where your mouth is" – כלומר, שימו את הכסף שלכם איפה שאתם שמים את הפה שלכם. כשאנחנו מבטיחים הבטחות אנחנו מתכוונים אליהם – ומוכנים לשים את הכסף שלנו כדי להוכיח את זה.

בנוסף, אנו מאמינים שחברה המשתתפת יחד עם לקוחותיה בהשקעה בפרויקט בודקת כל השקעה יותר לעומק, מקפידה להישאר עם היד על הדופק ולוודא את התקדמות הפרויקט על בסיס קבוע, ולא לוקחת סיכונים מיותרים בכספי המשקיעים שלה.

[הטיפ שלנו כשזה מגיע להשקעה בנדל"ן הוא תמיד לבדוק אם החברות המשווקות משקיעות גם הן בפרויקט. אם לא – כנראה שהן לא באמת מאמינות בהצלחת הפרויקט והסיכוי שלכם לאבד הכל גבוה באופן משמעותי].

מולטי פמילי- מי רוצה דירה בארה”ב?

פרויקט הדגל שלנו הוא מתחם מולטי פמילי בעיר ממפיס, טנסי. ממפיס, עיר מרהיבה לחוף אגם המהווה עורק תחבורה קריטי בארה"ב ראה בשנים האחרונות עלייה יפה במחירי הדיור. מתחם ההשקעה שלנו בממפיס מורכב מ-8 בניינים בני שתי קומות, הכוללים 32 דירות בנות 2 חדרים ו-20 דירות של 3 חדרים – 52 דירות במתחם.

המיקום השקט, יחד עם אפשרויות התעסוקה והביקוש הגבוה לדירות איכותיות הופכות את ההשקעה במתחם המולטי פמילי להשקעה בטוחה ומשתלמת. המתחם עצמו מקורב למרכזי קניות, מסעדות, אזורי בילוי, אוניברסיטאות ועוד.

קצת על הדמות מאחורי גולן גרופ

יריב גולן הינו יזם השקעות נדל"ן בעל ניסיון של מעל 13 שנה בעולם הנדל"ן. במסגרת עבודתו, השקיע וליווה גולן מאות משקיעים במסגרת עשרות פרויקטים. בשמונה השנים האחרונות, עומד גולן בראשות חברת גולן גרופ המתמחה באיתור נכסים להשקעה, בדיקת יזמים, ליווי לקוחות משקיעים והשקעה בנכסי נדל"ן ובפרויקטים של בינוי ושיפוץ.

נכון להיום חברת גולן גרופ מלווה מספר פרויקטי נדל”ן בכל רחבי ארצות הברית: פלורידה, ממפיס טנסי, קליבלנד אוהיו ועוד…

חברת גולן גרופ צברה ברבות השנים מוניטין רב בביצוע השקעות נדל”ן בארה”ב. שיטת ההשקעה הייחודית שלנו היא הסיבה לתשואות הגבוהות מהם נהנים המשקיעים שלנו. יחד עם יזמי בנייה, יצרנו אלטרנטיבת השקעה ייחודית עבור למעלה מ-200 משקיעים שהצטרפו אלינו במהלך השנים. 

חברת גולן גרופ מעסיקה צוות עובדים מקצועי ומיומן בענף ההשקעות בעלי ניסיון רב באיתור בתים למכירה, בדיקת נאותות השקעה ותשואות צפויות וקבלת החלטות על בסיס מחקר מעמיק ונתונים אמפיריים. אצלנו בגולן גרופ דוגלים בליווי אישי וצמוד לכלל לקוחותינו ומאמינים כי ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו, בואו נכבוש את אמריקה יחדיו.

ראו גם: נדל"ן מניב בארה"ב

בתים למכירה בארה"ב
עוד בנושא
בניין מדיקל – The Space Center

בניין משרדים – פעיל ויציב רווחים גבוהים למצטרפים הכנסה גבוהה משכירות השקעה החל מ- 100,000$ סקירה ופרטים כלליים 24 שוכרים מרפאות פרטיות, עורכי דין, ורואי

קרא עוד »
מתחם מסחרי – Vidalia Bridge Center

מתחם מסחרי – פעיל ויציב רווחים גבוהים למצטרפים הכנסות גבוהות משכירות השקעה החל מ- 100,000$ סקירה ופרטים כלליים מתחם קניות ענק מושכר לשוכרים חזקים לטווח

קרא עוד »
בניין משרדים – Maitland Orlando

בניין משרדים – פעיל ויציב רווחים גבוהים למצטרפים הכנסה גבוהה משכירות השקעה החל מ- 100,000$ סקירה ופרטים כלליים 24 שוכרים מרפאות פרטיות, עורכי דין, ורואי

קרא עוד »
לתיאום פגישה עם יועץ השקעות מהצוות שלנו, השאר פרטים:
הצטרף אלינו להשקעות

משרדנו ממוקם במגדל אלון 2, רח' יגאל אלון 94, תל אביב.
לתיאום פגישה השאירו פרטים או חייגו: 073-3744707​

דילוג לתוכן