בתים למכירה בארה”ב – השקעה במקום הנכון

בתים למכירה בארה”ב – השקעה במקום הנכון

כל הישראלים כבר משקיעים

בתים למכירה בארה”ב נהיו פופולריים יותר ויותר. כל ישראלי שיש לו סכום מסוים של כסף להשקיע והוא רוצה להשקיע בנדל”ן מוצא את עצמו “נאבק” עם מחירי הנדל”ן האסטרונומיים בישראל, מהגבוהים בעולם.

כיוון שבארץ משקיעים רבים לא יכולים להשקיע, הם פונים לחו”ל ובצדק. ארה”ב למשל היא יעד השקעות מבוקש מאוד אשר במחירים חלומיים, ניתן בכמה מדינות בה להשקיע למשל בדירה במתחם דירות “מולטי פמילי” ולקבל הכנסה מניבה מדי חודש בהשקעה לא גדולה כלל.

בתים למכירה בארה”ב נמכרים בארץ למשקיעים ישראלים באמצעות חברות ישראליות אמינות עם ותק וקבלות בתחום הנדל”ן בארה”ב. מדובר על חברות הפועלות מול בנקים אמריקאים וצוות אמריקאי אשר בודק כל פרויקט שלהם לעומק ומדווח להם האם כדאי להשקיע בו או לא.

כל עסקה מפוקחת ע”י רואה חשבון מוסמך, ללא פערי מחירים וללא תיווך. 

מודל השקעה -100% שקיפות למשקיע 

רכישה של בתים למכירה בארה”ב, נעשית היום גם ע”י משקיעים שאין בידם את כל ההון הדרוש כדי לרכוש יחידת דיור. החברה הישראלית מגבשת קבוצות משקיעים בסדרי גודל דומה והם משקיעים יחד בפרויקט. 

הדבר החשוב הוא שבגלל המרחק וחוסר היכולת של המשקיע לבדוק בעצמו את הפרויקט, חשוב לבחור בחברה שיש לה שקיפות מלאה מול המשקיעים בשיתוף עורך דין נדל”ן.  כל עסקה נבחנת 

ע”י אנשי הצוות בארה”ב הכוללת מהנדסים ואנשי נדל”ן. מה שמיוחד הוא שהחברה הישראלית עצמה משקיעה בכל פרויקט וזה בהחלט משקף יותר מכל את האמינות הגבוהה שלה ואת הרווח הבטוח אחרת היא לא הייתה משקיעה את כספיה בפרויקט.

מולטי פמילי- מי רוצה דירה בארה”ב במחיר מצחיק?

בתים למכירה בארצות הברית יש בעיר ממפיס השוכנת במדינת טנסי שבארה”ב נמכרות דירות במולטי פמילי אטרקטיבי למשקיעים. זהו מתחם של 8 בניינים בני שתי קומות, הכוללים 32 דירות בנות 2 חדרים 20 דירות של 3 חדרים ובסה”כ יהיו במתחם 52 דירות.

המיקום השקט, יחד עם אפשרויות התעסוקה באזור, הפכו את שכירות הדירות במולטי פמילי הזה להזדמנות גדולה. הוא קרוב לכל מקום, למרכזי קניות, מסעדות ואזורי בילוי, אקדמיה ועוד.

ראו גם: נדל”ן מניב בארה”ב

בתים למכירה בארה"ב

עוד בנושא

השקעות נדל''ן בארה''ב

קניית דירה בארה”ב

ככה זה ישראלים אנשים חכמים ששואפים להצלחה. לא סתם יש אצלנו בארץ כל כך הרבה חברות סטארט אפ חדישות. אז קניית דירה בארה“ב היא עניין

קרא עוד »
השקעות נדל''ן בארה''ב

דירות בארה”ב

רכישת דירות בארה”ב היא השקעה שיכולה להניב כספים רבים אך גם השקעה עם סיכון רב שיכולה להוביל להפסדים כלכליים. אז איך נכון לעשות זאת? היי,

קרא עוד »
לתיאום פגישה עם יועץ השקעות מהצוות שלנו, השאר פרטים:
הצטרף אלינו להשקעות

משרדנו ממוקם במגדל רסיטל, רח’ מנחם בגין 156, תל אביב.
לתיאום פגישה השאירו פרטים או חייגו: 073-3744707​

Call Now Button

למידע נוסף, השאר פרטים:

דילוג לתוכן