השקעות נדל”ן בחו”ל

השקעות נדל”ן בחו”ל

בשוק הנדל”ן המקומי, רבים הישראלים שכבר הבינו שרכישת דירה בישראל לא תהיה תמיד משתלמת ולעיתים אף בלתי אפשרית. תנאי סף קשים, מסלולי משכנתא שאינם אטרקטיביים, ריביות גבוהות, ומעל הכול – מחירי דירות מרקיעי שחקים – הובילו רבים לייאוש והבנה כי דירה בישראל כבר לא תהיה להם. לפחות לא בגלגול הזה. החדשות הטובות הן שבעולם ובעיקר בארה”ב אפשר לרכוש בית או דירה במחירים נמוכים יחסית, ובכך לבצע השקעה טובה ולהנות מנכס מניב, במחיר שפוי. אבל איך עושים זאת נכון? הנה מספר דגשים:

הכרות עם סוג ההשקעה

לפני שאתם מבצעים השקעות נדל”ן בחו”ל חשוב שתדעו מה סוג ההשקעה המשתלם לכם ביותר. כיום אפשר לבחור בדירות, בבתים פרטיים, במבנים שניתן לשפץ ולמכור ברווח, כמו גם שניתן להשקיע בדיור מוגן, ביחידות מלונאיות ואפילו לרכוש חניון להשכרה. מרבית הרכישות יובילו לרווח משמעותי.

בחרו את מסלול ההשקעה המתאים לכם כמו מסלול מולטי פמילי. מסלול כזה מאפשר לרכוש דירות להשכרה במתחמים שכבר נבנו וכעת הן מושכרות לדיירים. במבנים קיימות תשתיות ומתקנים שנודעו לשפר את איכות חיי הדיירים, ולכן הדירות שבמתחם מבוקשות. מולטי פמילי היא דוגמא אחת מבין מגוון סוגי השקעה אפשריים. בנוסף לכך יש כמה יתרונות מעולים לבחירה במסלול זה כמו רווח שוטף וקבוע משכר הדירה, מיסוי נמוך, פיזור השקעה במספר דירות, תנאי מימון נוחים וכולי. בדקו את הנושא לעומק, וודאו כי המסלול שאתם בוחרים מתאים עבורכם.

בחירת האזור שבו תרצו להשקיע

כידוע, ארה”ב היא מעצמה ענקית שיש בה 51 מדינות ענקיות. בכול מדינה יש אזורי מחייה שנחשבים איכותיים יותר ואיכותיים פחות. רבים אשר בוחרים לבצע השקעות נדל”ן בארה”ב בוחרים לרכוש נכסים באזורים כמו קליבלנד אוהיו, ג’נקסונוויל פלורידה, ברוקלין ניו יורק ושאר אזורים שנחשבים טובים עבור השקעות כאלה שמספקות מבנים להשכרה שיש להם ביקוש גדול.

קבלת ייעוץ וליווי

חשוב שלפני שתתחילו בצעדים הדרושים לקניית נכס, כי תבחרו חברה מקצועית שעוסקת בייעוץ עבור מי שרוצה לקנות נדל”ן בחו”ל. בחרו חברות שעוסקות בתחום של השקעות נדלן בארה”ב כבר מספר שנים תוך בחירת חברה מומלצת בעלת מוניטין טוב. שימו לב כי ישנו צוות מיומן ואחראי שיכול ללוות אתכם בכל הצעדים הנחוצים, לסייר עצכם באזורים המבוקשים, להמליץ על קנייה נכונה ולספק מגוון רחב של שירותים הדרושים לאחזקה של נכסים מעבר לים. בהצלחה!

ראו גם: נדל”ן מניב בארה”ב

השקעות נדל''ן בארה''ב

עוד בנושא

השקעות נדל''ן בארה''ב

השקעות נדל”ן בחו”ל

בשוק הנדל”ן המקומי, רבים הישראלים שכבר הבינו שרכישת דירה בישראל לא תהיה תמיד משתלמת ולעיתים אף בלתי אפשרית. תנאי סף קשים, מסלולי משכנתא שאינם אטרקטיביים,

קרא עוד »
השקעות נדל''ן קטנות

השקעות נדל”ן קטנות

השקעות נדל”ן קטנות נמצאו מניבות יותר ומסוכנות פחות, זאת בהשוואה להשקעות גדולות. מי שלא ‘ישים את כל הביצים בסל אחד’ ויפזר את הונו בין מגוון

קרא עוד »
לתאום פגישה עם יועץ השקעות מהצוות שלנו, השאר פרטים:
הצטרף אלינו להשקעות

משרדנו ממוקם במגדל רסיטל, רח’ מנחם בגין 156, תל אביב.
לתיאום פגישה השאירו פרטים או חייגו: 073-3744707​

למידע נוסף, השאר פרטים:

דילוג לתוכן