השקעות נדל”ן קטנות

השקעות נדל”ן קטנות

השקעות נדל”ן קטנות נמצאו מניבות יותר ומסוכנות פחות, זאת בהשוואה להשקעות גדולות. מי שלא ‘ישים את כל הביצים בסל אחד’ ויפזר את הונו בין מגוון רחב של אפשרויות – יכול להנות מתשואה גדולה יותר ומיותר בטחונות עבור ‘ימים גשומים’. כיום יש מגוון רחב של נכסים שניתן להשקיע בהם בעיקר בארה”ב, מדינה שמציעה שטחים נרחבים ומאוכלסים בהם אפשר לרכוש נכס במחיר נמוך משמעותית מאלה שניתן לרכוש בארץ. אבל איזה סוגים של השקעות קטנות ישנן? וכיצד מממשים את החלום? הנה כמה פרטים חשובים:

סוגים של השקעות נדל”ן קטנות

אם אתם רוצים לקנות נכס מעבר לים, כדאי שתדעו כי מרבית הרוכשים בוחרים לבצע השקעות נדל”ן בארצות הברית. מדינת האפשרויות הבלתי מוגבלות מספקת לישראלים (ואין זה משנה אם הם שכירים שמשתכרים במשכורת ממוצעת, עד לאיילי הון או העשירון העליון), את האופציה לבחור מגוון סוגי של נכסים שיניבו תשואה. בין הנכסים תמצאו יחידות דיור בבתי אבות, חניונים, דירה למגורים, משרדים, בתים גדולים, ואף השקעה שהפכה פופולארית לאחרונה ומוכרת בשם מולטי פמילי. את הבחירה חשוב לבצע בהתאמה לתקציב שלכם, ביחס להמלצות שתקבלו על קניית דירות להשכרה ובאמצעות אנשי מקצוע שמומחים בליווי ייעוץ וניהול נכסים בארה”ב.

מה צרך לדעת אודות מולטי פמילי?

מושג זה נוגע לדירות שנבנות בתוך מתחם שמספק את כלל צרכי הדיירים. מולטי פמילי נבנה במגוון אזורים בארה”ב ומציע תשתיות ומתקנים שמושכים איליו דיירים. ישראלים שרוצים לבצע השקעה בארה”ב בוחרים לרכוש דירות בתוך מתחם מגורים: גם בשל הביקוש של הדירות וגם בשל העלות הזולה של הנכס והתשואות הגבוהות. בנוסף לכך, יש את מי שירכוש יותר מדירה אחת במתחם ובכך יבצע פיזור של הכספים וקבלת בטחון בהשקעות קטנות פחות מסוכנות ויותר מניבות.

בחירת אזור בו תרכשו את הנכס

חשוב כי בזמן בחירת הנכסים שאותם תרצו לרכוש כי ילוו אתכם אנשי מקצוע מנוסים. מי שעוסק בתחום יוכל להמליץ לכם על אזורים מתאימים עבור רכישה כמו: קליבלנד, פלורידה, אטלנטה וכדומה. בחרו מקצוענים בתחום הנדלן תוך בחירה במי שעוסק בנכסים למכירה בארה”ב. באמצעות המומחים תוכלו לבצע החלטות נכונות ולפזר את ההון שלכם על גבי מספר השקעות קטנות. השקעות נדל”ן בארה”ב נחשבות משתלמות מאד במידה ובוחרים בנכסים הנכונים. לשם כך דרושה עצה טובה ומיומנות של המומחים.

לקבלת מידע על הזדמנויות נדל”ן בארה”ב צרו עימנו קשר: 073-3744707

השקעות נדל''ן קטנות

עוד בנושא

השקעות נדל''ן בארה''ב

השקעות נדל”ן בחו”ל

בשוק הנדל”ן המקומי, רבים הישראלים שכבר הבינו שרכישת דירה בישראל לא תהיה תמיד משתלמת ולעיתים אף בלתי אפשרית. תנאי סף קשים, מסלולי משכנתא שאינם אטרקטיביים,

קרא עוד »
השקעות נדל''ן קטנות

השקעות נדל”ן קטנות

השקעות נדל”ן קטנות נמצאו מניבות יותר ומסוכנות פחות, זאת בהשוואה להשקעות גדולות. מי שלא ‘ישים את כל הביצים בסל אחד’ ויפזר את הונו בין מגוון

קרא עוד »
לתאום פגישה עם יועץ השקעות מהצוות שלנו, השאר פרטים:
הצטרף אלינו להשקעות

משרדנו ממוקם במגדל רסיטל, רח’ מנחם בגין 156, תל אביב.
לתיאום פגישה השאירו פרטים או חייגו: 073-3744707​

למידע נוסף, השאר פרטים:

דילוג לתוכן