השקעות נדל"ן קטנות

השקעות נדל"ן קטנות
תוכן עניינים

השקעות נדל”ן קטנות נמצאו מניבות יותר ומסוכנות פחות, זאת בהשוואה להשקעות גדולות. מי שלא 'ישים את כל הביצים בסל אחד’ ויפזר את הונו בין מגוון רחב של אפשרויות – יכול ליהנות מתשואה גדולה יותר ויותר בטחונות עבור ‘ימים גשומים’. כיום יש מגוון רחב של נכסים שניתן להשקיע בהם בעיקר בארה”ב, מדינה שמציעה שטחים נרחבים ומאוכלסים בהם אפשר לרכוש נכס במחיר נמוך משמעותית מאלה שניתן לרכוש בארץ. אבל איזה סוגים של השקעות קטנות ישנן? וכיצד מממשים את החלום? הנה כמה פרטים חשובים:

סוגים של השקעות נדל”ן קטנות

אם אתם רוצים לקנות נכס מעבר לים, כדאי שתדעו כי מרבית הרוכשים בוחרים לבצע השקעות נדל”ן בארצות הברית. מדינת האפשרויות הבלתי מוגבלות מספקת לישראלים (ואין זה משנה אם הם שכירים שמשתכרים במשכורת ממוצעת, עד לאיילי הון או העשירון העליון), את האופציה לבחור מגוון סוגי של נכסים שיניבו תשואה. בין הנכסים תמצאו יחידות דיור בבתי אבות, חניונים, דירה למגורים, משרדים, בתים גדולים, ואף השקעה שהפכה פופולארית לאחרונה ומוכרת בשם מולטי פמילי. את הבחירה חשוב לבצע בהתאמה לתקציב שלכם, ביחס להמלצות שתקבלו על קניית דירות להשכרה ובאמצעות אנשי מקצוע שמומחים בליווי ייעוץ וניהול נכסים בארה”ב.

מה צריך לדעת אודות מולטי פמילי?

מושג זה נוגע לדירות שנבנות בתוך מתחם שמספק את כלל צרכי הדיירים. מולטי פמילי נבנה במגוון אזורים בארה”ב ומציע תשתיות ומתקנים שמושכים איליו דיירים. ישראלים שרוצים לבצע השקעה בארה”ב בוחרים לרכוש דירות בתוך מתחם מגורים: גם בשל הביקוש של הדירות וגם בשל העלות הזולה של הנכס והתשואות הגבוהות. 

השקעה במולטי פמילי היא השקעה במסגרתה משקיעים כספים כדי לרכוש אחוז מסוים מהמתחם כולו, ולא דירה אחת ספציפית. היתרונות של שיטה זו עצומים: היא מבטלת לחלוטין כל סיכון להיתקע עם דירה ללא דיירים או הוצאות תיקונים גבוהות בשל דירה בעייתית. השיטה דומה במקצת להשקעה במדד השוק במקום השקעה במניות: כל המשקיעים מרוויחים יחד וכך נמנע ממשקיע יחיד הפסד משמעותי במקרה של תפוסה נמוכה מ-100%.

בנוסף למולטי פמילי, גולן קפיטל מציעה גם פרויקטים להשקעה בארה"ב.

בחירת אזור לרכישת הנכס

הכלל החשוב ביותר בהשקעות הוא לקנות בזול – ולמכור ביוקר. ולכן, אנחנו בגולן גרופ עובדים קשה כדי להבטיח שכל ההשקעות שלנו יחזיקו פוטנציאל השבחה משמעותי. אנו מחפשים מתחמי מולטי פמילי באיכות נמוכה באזורי ביקוש, רוכשים אותם מהבעלים המקוריים ומשפצים אותם כדי שנוכל להעלות את דמי השכירות ולמכור את המתחם לכל המרבה במחיר. 

כאשר אתם מחפשים אזור נכון להשקעה, חשוב כי בזמן בחירת הנכסים שאותם תרצו לרכוש ילוו אתכם אנשי מקצוע מנוסים. מי שעוסק בתחום יוכל להמליץ לכם על אזורים מתאימים עבור רכישה כמו: קליבלנד, פלורידה, אטלנטה וכדומה. זכרו – המטרה היא למצוא אזורי ביקוש ברמה גבוהה, ומתחמי מולטי פמילי ברמה קצת פחות גבוהה.

שיפוץ של נכסי מולטי פמילי באזורי ביקוש מאפשרים לנו למשוך דיירים איכותיים יותר שיכולים להרשות לעצמם תשלום שכ"ד גבוה יותר. המשקיעים שלנו מרוויחים פעמיים – גם שכר הדירה הגבוה, וגם מכירת הפרויקט למשקיע או חברת ניהול אחרת.

השקעות נדל"ן קטנות עם הון עצמי נמוך

אחד החסמים המשמעותיים העומדים בפני משקיעים הוא הון עצמי נמוך יתר על המידה – קניית דירה להשקעה לבד דורשת הון עצמי משמעותי בסכום שפשוט לא רלוונטי עבור רוב האנשים.

אך בימינו יש פיתרון! משקיעים רבים שהצליחו לחסוך סכום משמעותי אך אינם מעוניינים לקחת משכנתא רצחנית פונים לשוק ההשקעות השיתופיות. השקעות אלה מאפשרות להשקיע יחד עם עשרות אנשים אחרים במתחם דירות עצום בתשלום נמוך.

אנו מאפשרים למשקיעים להשקיע במתחמים יוקרתיים עם הון עצמי שגם אתם יכולים להרשות לעצמכם- אפילו 250-300 א"שח בלבד! אם ברצונכם למנף את ההשקעה, אנו נסייע לכם בהוצאת הלוואת גישור ומציאת מקורות מימון.

מציאת מקורות מימון

ישנן מספר דרכים למנף השקעה:

הלוואה רגילה

מרבית הבנקים וחברות ההלוואה החוץ- בנקאיות יעמידו הלוואות הנעות בין 70K-150K ללא צורך בביטחונות. הלוואה בסדר גודל שכזה תספיק בהחלט למנף את ההשקעה שלכם באחוז שנע בין 25%-50%.

הרחבת מסגרת משכנתא

אם בבעלותכם בית ללא משכנתא או בית עם משכנתא שכמעט סיימתם לשלם, תוכלו להוציא הלוואה על חשבון נכס משכנתא בתנאי ריבית טובים.

הלוואה על חשבון קופת חיסכון

אם אתם מחזיקים בקרן השתלמות או קופת גמל תוכלו להוציא הלוואה כנגד הקופה מחברת ההשקעות שמחזיקה את הקופה. השקעות אלו מגיעות גם הן בתנאי ריבית אטרקטיביים.

איך בוחרים חברת השקעות?

אין דבר כזה סכום קטן מכדי שיהיה אכפת לנו להפסיד אותו. כאשר בוחרים חברת השקעות, גם אם אלו השקעות נדל"ן קטנות, חשוב מאוד לבדוק את האמינות והמקצועיות של החברה.

ניסיון 

חפשו חברה בעלת ניסיון רב בשיווק ותפעול השקעות נדל"ן. לחברה צריכה להיות מומחיות מיוחדת בתחום ההשקעות אותה הם משווקים לכם. היכנסו ללשונית 'הפרויקטים שלנו' כדי לקבל מידע נוסף על הפרויקטים של חברת גולן קפיטל.

הצלחות 

בקשו לדבר עם משקיעים אחרים, כאלה שנמצאים בתהליך ההשקעה וכאלה שכבר קיבלו את הרווחים שלהם. בקשו מידע על הפרויקט, התנהלות החברה, מידת השקיפות וכמובן – אחוזי תשואה סופיים.

היכן הסיכון?

אחת השאלות החשובות ביותר בכל השקעה היא לנסות להבין היכן בדיוק נעוץ הסיכון ולבדוק אם משווקי הפרויקטים מאמינים בפרויקט מספיק כדי לסכן את הכסף שלהם עצמם על הפרויקט.

חברת גולן קפיטל, לדוגמא, משקיעה בכל פרויקט שהיא משווקת. אנחנו לא עושים זאת כדי לקבל את האמון שלכם אלא כי אנחנו באמת מאמינים בפרויקטים שלנו וביכולת שלהם ליצור רווח משמעותי עבורנו כמשקיעים. 

לסיכום, בחרו מקצוענים בתחום הנדל"ן תוך בחירה במי שעוסק בנכסים למכירה בארה”ב. באמצעות המומחים תוכלו לבצע החלטות נכונות ולפזר את ההון שלכם על גבי מספר השקעות קטנות. השקעות נדל”ן בארה”ב נחשבות משתלמות מאד במידה ובוחרים בנכסים הנכונים. לשם כך דרושה עצה טובה ומיומנות של המומחים.

למה גולן קפיטל?

יריב גולן, הבעלים והמנכ"ל של קבוצת 'גולן קפיטל' הינו משקיע נדל"ן בעל 15 שנות ניסיון בהשקעות נדל"ן בארה"ב. יריב החל לשווק השקעות נדל"ן בארה"ב לאחר שהוא צלח בהצלחה את משבר הדיור הקשה בארה"ב. הצלחה זו דרבנה אותו לחשוף ישראלים נוספים בהצלחה שלו – וכך נוסדה חברת 'גולן קפיטל'.

השקעות הנדל"ן הקטנות של גולן קפיטל הפכו ברבות השנים להשקעות נדל"ן במתחמי מולטי פמילי גדולים, ויחד עם הצמיחה של החברה הגיעה גם ההצלחה של המשקיעים שנהנו מהכנסה פאסיבית קלה בהשקעה עם הון עצמי נמוך.

שיטת ההשקעות העיקרית של גולן קפיטל הינה השקעה קבוצתית במתחמי מולטי פמילי. שיטת השקעה זו היא אחת משיטות ההשקעה הבטוחות ביותר. מתחמי המולטי פמילי של גולן קפיטל נהנים מאחוזי תפוסה גבוהים לאחר שיפוץ ואקזיט מהיר תוך שנים ספורות.

לקבלת מידע על הזדמנויות נדל"ן בארה"ב צרו עימנו קשר: 073-3744707

השקעות נדל''ן קטנות
עוד בנושא
בניין מדיקל – The Space Center

בניין משרדים – פעיל ויציב רווחים גבוהים למצטרפים הכנסה גבוהה משכירות השקעה החל מ- 100,000$ סקירה ופרטים כלליים 24 שוכרים מרפאות פרטיות, עורכי דין, ורואי

קרא עוד »
מתחם מסחרי – Vidalia Bridge Center

מתחם מסחרי – פעיל ויציב רווחים גבוהים למצטרפים הכנסות גבוהות משכירות השקעה החל מ- 100,000$ סקירה ופרטים כלליים מתחם קניות ענק מושכר לשוכרים חזקים לטווח

קרא עוד »
בניין משרדים – Maitland Orlando

בניין משרדים – פעיל ויציב רווחים גבוהים למצטרפים הכנסה גבוהה משכירות השקעה החל מ- 100,000$ סקירה ופרטים כלליים 24 שוכרים מרפאות פרטיות, עורכי דין, ורואי

קרא עוד »
לתיאום פגישה עם יועץ השקעות מהצוות שלנו, השאר פרטים:
הצטרף אלינו להשקעות

משרדנו ממוקם במגדל אלון 2, רח' יגאל אלון 94, תל אביב.
לתיאום פגישה השאירו פרטים או חייגו: 073-3744707​

דילוג לתוכן