נכסים מסחריים

נכסים מסחריים

נכסים מסחריים הם אופציה מצוינת של רכישת נכסים איכותיים והפיכתם לנכסים מניבים. מדובר במרכזים מסחריים פעילים, אשר יש בהם שוכרים לאורך זמן ולכן מדובר בהשקעה שהיא מעולה לטווח הארוך.

חיפוש נכסים מסחריים

אחד מאפיקי ההשקעות הפופולריים הוא רכישת נכסים מסחריים ,מרכזי קניות שכונתיים, קניונים או מתחמי אאוטלט מחוץ לעיר. ברוב המקרים מדובר באופציות לרכישת מרכז מסחרי שהוא פעיל כבר כמה שנים ויש לכך יתרונות רבים.

השוכרים שכרו במרכזים הללו אולמות מסחר בגדלים שונים על פי הצורך של העסק שהם מפעילים ומדי שנה הם מחדשים את החוזה, כיוון שהם מרוצים מההתנהלות העסקית שלהם במקומות אלו. נכסים מסחריים למכירה הם בדרך כלל מרכזים שבוצעה בהם תחזוקה נאותה לאורך השנים ולכן אפשר לרכוש אותם כמות שהם ולהמשיך להפעיל אותם על ידי המשך השכרת הנכסים לשוכרים העכשוויים.

לאור העובדה שמדובר באופציה של תיווך מסחרי, אפשר למדוד את רמת דריכת הרגל במתחם. ברוב המקרים מדובר בלקוחות שבויים אשר רגילים כבר להגיע למקום זה, להחנות את הרכב ולבצע בו את כל הקניות שלהם. הם נהנים להיכנס לסופרמרקט השכונתי, לחנות הספרים, המתנות, הקוסמטיקה וכל צורך אחר שלהם.

בחירה של השקעות בארה"ב

יריב גולן הוא יזם נדל"ן בעל רזומה עשיר אשר בוחן עסקאות של השקעות בארה"ב בשבע עיניים כדי להתמקד רק בעסקאות הבטוחות ביותר ונטולות הסיכונים. הוא מקבל לעיתים תכופות הצעות לרכוש נכס מסחרי בלוקיישן מוביל ולכן בוחן כל הצעה באופן מדוקדק כדי לקבל החלטה.

העובדה ששוכרים מפעילים את עסקיהם במרכז המסחרי לאורך שנים רבות, מעידה על כך שהם מרוצים מרמת ההכנסות ומהרווחים שלהם. במקרים רבים אפשר לראות בדיווחים החודשיים שלהם כי ההכנסות החודשיות הן קבועות פחות או יותר, או במגמה של עלייה לאורך השנים האחרונות.

בנוסף לכך, בוחנים המשקיעים את רמת שכר הנכס ואם מדובר בעלות נמוכה יחסית, הבעלים החדשים יפעלו להעלאת השכר החודשי כדי להגדיל את ההכנסות החודשיות שלהם משכר הנכס/דירה. מדובר במהלך אסטרטגי מחושב אשר אם הוא יוטמע כראוי, יוצר שיתוף פעולה עם השוכרים והם ימשיכו ליהנות מהפעילות העסקית שלהם.

פרט נוסף שנבדק הוא כמות הלקוחות המגיעים למתחם מדי יום או בסופי שבוע, כדי לבדוק אם כמויות החשיפה וההגעה פיזית של התושבים הן דומות, או שקיימת עלייה או ירידה בביקורים הללו.

קבלת החלטה על השקעת נדל"ן

כאשר בוחנים באופן מרוכז את הסיכויים ואת הסיכונים במרכז מסחרי מסוג זה, מקבלים החלטה אם לרכוש אותו וליהנות עם הזמן מתשואות נאות שיגדלו. אם המסקנה הברורה היא שזו עסקה מנצחת החברה משקיעה בכך ממון ומציעה לישראלים נוספים להצטרף למיזם זה. להשקיע סכום מינורי וליהנות הן מהתשואות הגבוהות והן ממהלך ה – exit שיבוצע לאחר כמה שנים של השבחת הנכס.

נכסים מסחריים
עוד בנושא
בניין מדיקל – The Space Center

בניין משרדים – פעיל ויציב רווחים גבוהים למצטרפים הכנסה גבוהה משכירות השקעה החל מ- 100,000$ סקירה ופרטים כלליים 24 שוכרים מרפאות פרטיות, עורכי דין, ורואי

קרא עוד »
מתחם מסחרי – Vidalia Bridge Center

מתחם מסחרי – פעיל ויציב רווחים גבוהים למצטרפים הכנסות גבוהות משכירות השקעה החל מ- 100,000$ סקירה ופרטים כלליים מתחם קניות ענק מושכר לשוכרים חזקים לטווח

קרא עוד »
בניין משרדים – Maitland Orlando

בניין משרדים – פעיל ויציב רווחים גבוהים למצטרפים הכנסה גבוהה משכירות השקעה החל מ- 100,000$ סקירה ופרטים כלליים 24 שוכרים מרפאות פרטיות, עורכי דין, ורואי

קרא עוד »
לתיאום פגישה עם יועץ השקעות מהצוות שלנו, השאר פרטים:
הצטרף אלינו להשקעות

משרדנו ממוקם במגדל אלון 2, רח' יגאל אלון 94, תל אביב.
לתיאום פגישה השאירו פרטים או חייגו: 073-3744707​

דילוג לתוכן