קניית דירה בארה”ב

קניית דירה בארה”ב

ככה זה ישראלים אנשים חכמים ששואפים להצלחה. לא סתם יש אצלנו בארץ כל כך הרבה חברות סטארט אפ חדישות, חברות עצמאויות, חברות בדק בית ועוד. אז קניית דירה בארהב היא עניין לא עניין חדש כבר יותר מעשור קניית נכס נדלני נחשבת להשקעה מוצלחת בעבור ישראלים רבים. לישראלים רבים גם סיפורי כישלון והפסדים . אנחנו בגולן גרופ עוסקים כבר יותר מעשור ברכישת נדלן בארהב. חשבנו על נוסחא מנצחת בעבור ישראלים רבים מולטי פמיליהשקעה משותפת המניבה רווח קבוע לכל השותפים.

המולטי היא השקעה הבטוחה בקניית דירה בארהב

אז מהם נכסי המולטי נכסי נדלן הכוללים כחמישה יחידות דיור ומעלה במתחם אחד. אפשר לחשוב על זה כמו בניין מגורים של חמש דירות, מקבץ בתים או מתחם של מאות יחידות דיור להשכרה. הרכישה מתבצעת כקבוצה של מספר משקיעים כאשר כל אחד מהם יוכל להשקיע סכום קטן יותר וביחד יוכלו לרכוש את הנכס כולו. הרווחים מתחלקים בהתאם להשקעה כלומר אם אחת הדירות נותרת ריקה הרווחים עדיין התחלקו בין כל הרוכשים. היתרון הגדול בנכס מסוג פמילי הוא הבטחת הכנסה כלומר . במידה והבית או הדירה בארהב אינם מושכרים בתקופה מסויימת על בעליו לשלם את ההוצאות השוטפות עבורו. המולטי הרווחים והחובות מתחלקים לקבוצה כולה. קניית דירה בארהב היא סיכון כלכלי וסיכוי לרווח גבוה. חשוב לרכישה תעשה בצורה שמגדילה א סיכוי להצלחה וממזערת את נסיכוי לנזקים, נכסי המולטי של גולן גרופ הן בדיוק זה.

למה דווקא עכשיו קניית דירה בארהב

 השקעות נדל”ן בארה”ב כדאיות דווקא היום. הנשיא טראמפ הוא איל נדלן ידוע . הוא מאמין בהשקעה בנדלן בכלכלה האמריקאית ומשקיע בתשתיות המתאימות לתמוך בפיתוח הנדלן. ההיסטוריה מלמדת אותנו כי זה בדיוק הזמן הטוב ביותר להשקעה בטוחה בנדלן בארצות הברית. קניית דירה בארהב היא עניין מורכב ויקר ויש לעשות זאת בצורה מחושבת ומקצועית אשר תבטיח לכם הכנסה בטוחה לטווח הארוך ושקט ורוגע מהשקעה מוצלחת.

קצת על העבודה שלנו גולן גרופ

בגולן גרופ צברנו מוניטין רב באיתור וברכישת הזדמנויות נדל”ן בארה”ב  למעל 300 משקיעים שהצטרפו אלינו במהלך השנים. יש לנו פרויקטים מובילים החל מקניית דירה בארהב, בתים למכירה בארה“ב ומתחמי מולטי ברחבי פלורידה. אנו מתמחים בייצור הכנסה פאסיבית גבוהה בהשקעות בנכסים מניבים בעבור לקוחותינו. אנו עושים זאת באמצעות בליווי אישי ופרטני החל מאיתור, רכישה וביטוח הנכס עד השכרת הנכס וקבלת הכנסה משכירות.

השקעות נדל''ן בארה''ב
עוד בנושא
לתיאום פגישה עם יועץ השקעות מהצוות שלנו, השאר פרטים:
הצטרף אלינו להשקעות

משרדנו ממוקם במגדל רסיטל, רח’ מנחם בגין 156, תל אביב.
לתיאום פגישה השאירו פרטים או חייגו: 073-3744707​

Call Now Button
למידע נוסף, השאר פרטים:
דילוג לתוכן